Dziecko blisko mamy i na zjeżdżalni w ogrodzie

Noszenie dziecka na rękach może naprawdę być bardzo uciążliwe, niemniej często wymagane, konieczne, a także lubiane, gdyż mamy lubią mieć swoje pociechy blisko przy sobie. Chusta do noszenia dziecka będzie tutaj wspaniałym i skutecznym rozwiązaniem, a różni się od nosidełka tym, że dziecko zwrócone jest twarzyczką w stronę mamy. Umówmy się, że mamy, bo tatusiowie raczej by się pozwolili pokroić na kawałki, a nie nałożyli takiej chusty na swój tors.


Dziecko, zwrócone buzią do mamy, a tym samym ciągle ją mając blisko przy sobie i widząc jej twarz, jest także mimochodem o wiele spokojniejsze. Dobrym także jest to widokiem dla niej samej, gdyż widzi przez cały czas, co się z dzieckiem dzieje i czy czegoś mu nie brakuje.
Poza tym są to mocne, tkane tkaniny i nie brakuje im niczego także ze strony wizualnej. Można sobie zakupić taką w ulubionych kolorach i nawet skomponować z właśnie noszonym strojem. Dziecko malutkie, będzie z przyjemnością przebywało w mamy objęciach i w tym wieku, raczej nie zainteresują go jeszcze zjeżdżalnie ogrodowe. Mama z cała pewnością na to by się nie zgodziła. Co innego, gdy już malec podrośnie.
Na pewno jest to rodzaj dużej atrakcji dla dzieciaków, a ogród, dysponujący taką zjeżdżalnią, będzie gościł także dzieciaka przyjaciół, a więc zapewniał mu towarzystwo, co jest przecież bardzo istotne, szczególnie w czasach przedszkolnych, kiedy przez niedostatek miejsc w przedszkolach, dzieciak może być skazany na częstą rówieśniczą samotność.

Related articles