Do spania, zabawy i nauki

Podobno, a ludzie wychowujący albo ci, którzy dzieci już wychowali, to potwierdzają, że im mniejsze dziecko, tym mniejszy kłopot, a relatywnie, w drugą stronę jest już zupełnie inaczej. Doświadczenie mówi, że mają rację.

Maluszek, jeżeli nie choruje, najczęściej tylko je i dużo śpi, a rodzicom już tylko przychodzi zadbać, aby pokarm miało zdrowy i aby łóżeczko było bezpieczne.
Czasami się zdarza także, że niezdrowe, a śpiące maleństwo, mama pragnie mieć pod stałym nadzorem i chociaż ma obowiązki domowe, pragnie mieć na maleństwo oko, nawet i podczas gotowania. Idealnym na takie sytuacje, będzie dla niej łóżeczko turystyczne, jak nazwa sama wskazuje, do podróży stworzone. Jednak to nie jedyna jego funkcja.
Cechą charakterystyczną są kółka, na których można mebelek przemieścić w dowolne miejsce mieszkania i bez zagrożenia, że manewr obudzi nam malca. Poza tym ma bardzo wysokie ścianki i dzięki temu nie ma możliwości, aby maluch z niego wypadł, nawet wtedy, gdy już nauczy się wstawać i chodzić i są one zbudowane z przejrzystego materiału. Mama, rzadziej tata, nie odmawiając im miłości do swych pociech, przez ścianki widzi malucha, a ono widzi mamę i kiedy się obudzi, nie będzie płakać, że jej przy nim nie ma. Łóżeczko ma wymienne materace, o różnej wysokości, do zestawu dodane poduszki i przytulanki oraz poręcze do nauki wstawania i tak naprawdę, chociaż w handlu dostępne są oddzielne, jest to duży kojec dla dziecka, a na dodatek składany, więc i do turystyki z powodzeniem się nadający.

Related articles