Ciekawe gry planszowe

Gry planszowe są jednym z najlepszych sposobów na spędzenie miłego popołudnia wraz z całą naszą rodziną lub przyjaciółmi. W ostatnim czasie niezwykłą popularnością cieszą się towarzyskie gry planszowe, w które możemy zagrać w większym gronie nawet do dwunastu osób. Tego typu gry wspaniale sprawdzą się na przyjęciach i na pewno wszyscy wasi goście będą zachwyceni taką ciekawą rozrywką. 

Jeśli więc pragniecie zaskoczyć pozytywnie swoich znajomych to warto zainwestować w popularną i sprawdzoną, towarzyską grę planszową, która na pewno dla wszystkich przypadnie do gustu. Na polskim rynku dostępnych jest coraz więcej towarzyskich gier planszowych, więc zdecydowanie nie będziecie mogli narzekać na mały wybór produktów. Na przykład w ostatnim czasie największym hitem sprzedażowym jest gra Taboo. Jest to niesamowicie ciekawa gra towarzyska, która zagwarantuje wam kilka godzin zabawy. Waszym zadaniem będzie odgadnięcie słowa kluczowego przedstawianego przez jedną osobę. Niestety, ale w tej grze oprócz słowa kluczowego nie możecie również używać wielu innych słów kojarzących się ze słowem kluczowym, więc odpowiednie przekazanie tego słowa nie jest wcale łatwe. 

Kolejną niezwykle popularną, towarzyską grą planszową są Tajniacy. Dwóch waszych znajomych wcieli się w szefów wywiadu i ich zadaniem będzie znalezienie swoich ludzi. Nie jest to niestety proste, gdyż agenci muszą dotrzeć do swojego szefa, jednak przy okazji nie mogą się zdradzić dla przeciwnika. Ta gra wymaga więc stosowania sprytnych i kreatywnych haseł, aby naprowadzić na siebie swojego szefa i przy okazji nie zostać wykrytym. 

Related articles